Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Nyedshov

Följ

IF Nyedshov

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 17:30

      Träning P14


      18:30
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:30

      Träning F 11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P 12/11


      18:45
    • 17:45

      Träning P9


      18:45
  • 3Fre
    • 19:00

      Sommarro IF (hemma) A-lag


      21:00
  • 4Lör
    • 11:00

      IK Vikings FK röd (borta) P14


      13:00
    • 13:00

      Norrstrands IF vit (borta) F10


      15:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Deje IK (hemma) F 11/12


      12:00
    • 12:00

      Filipstads FF (hemma) P 12/11


      14:00
    • 14:30

      Torsby IF blå (borta) P 12/11


      16:30
  • 6Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:30

      Träning F 11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P 12/11


      18:45
    • 17:45

      Träning P9


      18:45
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P14


      18:30
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:30

      Träning F 11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P 12/11


      18:45
    • 17:45

      Träning P9


      18:45
  • 10Fre
    • 20:00

      Woody's FC (borta) A-lag


      22:00
  • 11Lör
    • 12:45

      Forshaga IF nord (borta) P 12/11


      14:45
    • 14:00

      Träning P14


      15:00
  • 12Sön
    • 10:00

      QBIK vit (hemma) F10


      12:00
    • 11:00

      Hertzöga BK vit (borta) F 11/12


      13:00
    • 11:30

      IFK Sunne Fotboll röd (hemma) P14


      13:30
    • 13:30

      Hammarö FK nord (hemma) P 12/11


      15:30
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Fotografering F10


      18:00
    • 18:00

      Fotografering F 11/12


      18:30
    • 18:15

      Träning F10


      19:15
    • 18:30

      Träning F 11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning P 12/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:45

      Träning P9


      18:45
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P14


      18:30
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:30

      Träning F 11/12


      20:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Lag fotografering P14


      18:15
    • 17:00

      Fotografering P 12/11


      17:30
    • 17:30

      Träning P 12/11


      18:45
    • 17:45

      Träning P9


      18:45
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:30
    • 18:30

      Fotografering P9


      19:15
  • 17Fre
    • 18:00

      IF Karlstad Fotboll svart (borta) P 12/11


      20:00
  • 18Lör
    • 11:00

      Forshaga IF 2010 (borta) P14


      13:00
    • 12:30

      Sunnemo IF (hemma) P 12/11


      14:30
    • 14:00

      IFK Munkfors (hemma) F 11/12


      16:00
    • 16:00

      Ulvsby IF (hemma) A-lag


      18:00
    • 19:30

      Teambuilding A-lag


      23:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Ulvsby IF (borta) P9


      13:00
    • 11:00

      Skattkärrs IF (borta) F10


      13:00
    • 12:00

      Sommarro IF vit (hemma) P9


      14:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:30

      Träning F 11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P 12/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:45

      Träning P9


      18:45
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P 12/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:45

      Träning P9


      18:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 24Fre
    • 19:00

      FBK Karlstad 2 (borta) A-lag


      21:00
  • 25Lör
    • 11:00

      IFK Velen (borta) F 11/12


      13:00
  • 26Sön
    • 11:30

      IFK Munkfors (hemma) P 12/11


      13:30
    • 12:00

      IFK Munkfors 2010 (borta) P14


      14:00
    • 13:00

      Hertzöga BK vit (hemma) F10


      15:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:30

      Träning F 11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P 12/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:45

      Träning P9


      18:45
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning Bollkul 7-8 år


      18:00
    • 17:30

      Träning P14


      18:30
    • 17:30

      Träning F10


      18:45
    • 18:30

      Träning F 11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:30
    • 18:30

      IK Arvika Fotboll (borta) P14


      20:30
  • 30Tor
    • 17:15

      Träning P 12/11


      19:30
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:45

      Träning P9


      18:45
  • 31Fre
    • 18:00

      Kioskpass A-lagsmatch P14


      21:00
    • 19:00

      Nordmarks IF/Filipstads FF (hemma) A-lag


      21:00